top of page

מחפשים עובדים?

אל תתפשרו על עובדים בינוניים

כלים ושירותים למעסיקים

גיוס והשמה

לקוחותינו מעידים עלינו כי מכון תימה הוא השותף האידיאלי להתמודדות עם אתגרי גיוס מועמדים מתאימים לארגון.
משך השנים צברנו ניסיון עשיר  בגיוס והשמת מועמדים לאלפי ארגונים עסקיים בסקטורים שונים ומגוונים', והובלנו ארגונים ובכירים רבים לחיבורים מנצחים ומוצלחים.
תהליך הגיוס שלנו הוא ייחודי, מדויק ומקצועי ביותר לאיתור ובדיקה יסודית של מועמדים לתפקידים בדרגי ביניים ובכירים.
הצוות המקצועי שלנו יספק לכם ליווי אישי וממוקד דרך כל שלבי הליכי הגיוס, התאמה מושלמת לצרכי הארגון, לתרבות הארגון ולדרישות התפקיד עד לתוצאה של השמה מדויקת ומוצלחת, באופן שיקטין משמעותית את אחוזי הטעות בהשמה.

אבחון והערכה

במכון תימה אנו עורכים עבורכם אבחון מעמיק, שבסופו, תוכלו לקבוע מיהו המועמד המתאים ביותר עבורכם.

מחלקת האבחון של קבוצת תימה קנתה לה מוניטין רב, בזכות תהליך אבחוני מקצועי ומעמיק, בעל תוקף ניבוי גבוה במיוחד. המערך האבחוני שלנו רחב ומגוון, ומבוסס על סל כלים לבחינת אספקטים קוגניטיביים, התנהגותיים, ואישיותיים של המועמד, כאשר החלטה על סוג וצורת האבחון מתקבלת ביחד עם הלקוח בהתאם לצרכיו. 

התהליך האבחוני מושתת על ריבוי כלי הערכה, על-מנת לייצר מדגם עשיר ורחב של מידע התנהגותי ופסיכולוגי, ומצד שני-  ריבוי מעריכים, במטרה לצמצם את ההשפעה של הטיות מעריך בודד על תהליך ההערכה הכולל.

כלי האבחון השונים, העומדים לרשותנו, כוללים: ראיון עומק עם פסיכולוג, מבדקים ממוחשבים בלעדיים, סימולציות ייחודיות המותאמות לתפקיד, המייצרות תגובות התנהגותיות מגוונות, עליהן ניתן לקיים תצפיות והערכה פסיכולוגית, מבחני אישיות, מבדקי אינטליגנציה, מבדקי יושרה ואמינות, שאלונים שונים ועוד. לאורך יום האבחון אנו מקפידים על תהליך אבחון הוגן, מעצים, מהיר וממצה, המקל על המועמד ושומר על כבודו. 

בסוף תהליך האבחון אנו מספקים ללקוחותינו חוות-דעת מקצועית אינטגרטיבית ומעמיקה באשר להתאמת המועמד לתפקיד ולארגון, כולל פירוט כישוריו של המועמד, סגנון העבודה והביצוע שלו, מאפייניו האישיותיים והבין-אישיים, וכשריו הניהוליים והיזמיים, במידת הצורך. כמו כן, ניתנת התייחסות לנקודות הכוח והחולשה של המועמד, ומבוצעת הערכה לגבי ההתאמה בין מאפיינים אלה לבין דרישות התפקיד. בהתאם להערכה זו, ניתנת המלצה מסכמת.

כלי אבחון

תהליכי מיון, אבחון והערכה פסיכולוגית (פסיכודיאגנוסטיקה), המתבצעים עבור חברות וארגונים, דורשים מומחיות מקצועית, כמו גם היכרות מעמיקה עם דינמיקה ארגונית, מאפייני התרבות הארגונית, המדיניות, הסביבה בה הארגון פועל, אישיות המנהלים, התפיסות הניהוליות ועוד. הנסיון המקצועי שצברנו בתחום המיון והפסיכודיאגנוסטיקה, לצד הכלים הפסיכולוגיים הייחודים שפיתחנו וכן ההבנה הארגונית שלנו - מאפשרים להבטיח אבחונים תקפים יותר ובחירת עובדים ומנהלים שיוכלו להוביל את הארגון במימוש מטרותיו. 

מערך האבחון המתקדם של קבוצת תימה הנו מודולרי וגמיש, ומציע לכם מגוון מבחני התאמה מסורתיים וחדשניים לאבחון המדויק והמקצועי ביותר שעולם הגיוס מציע כיום. כדי להשיג דיוק והתאמה מרביים, פיתחנו מספר מערכי אבחון שונים, המותאמים באופן ספציפי לתפקידים ודרגים שונים בארגון. בסיום התהליך נספק לכם חוות דעת מקצועית על המועמדים המתאימים ביותר, הכוללת גם המלצות להמשך קליטה מוצלחת בתפקיד ובארגון.

סל הכלים האבחוניים שלנו מכיל מגוון רחב:

מבחנים אישיותיים, ראיונות עומק, מבחן מצב עסקי, מבדקים ממוחשבים, אמינות ויושרה, מרכזי הערכה קבוצתיים, מרכזי הערכה פרטניים לבכירים ועוד.

פתרונות גיוס

מקצועיות ללא פשרות ונאמנות ללקוחות

במכון תימה חוברים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בהם פסיכולוגים, יועצים ארגוניים, מומחי גיוס, מאבחנים ואנשי מחקר, ליצירת תמונה מקיפה ומדויקת אודות המועמדים והתאמתם לצורכי הארגון. תהליך ההשמה הייחודי של מכון תימה הוא היחיד שכולל שת"פ הדוק ושוטף עם המנהל המגייס לכל אורך שלבי הגיוס, כולל ראיונות משותפים למועמדים סופיים, ואבחון מקיף כחלק אינטגרלי מתהליך ההשמה.

מאגר מידע עצום של קורות חיים

לאורך שנים של עבודה, יצרנו במכון תימה מאגרים ייחודיים למגוון תפקידים וענפים, המהווים מקור גיוס בלעדי ויקר ערך. הטכנולוגיה שלנו מאפשרת לנו יעילות מירבית ומספקת באופן שוטף אינדיקטורים לבקרה ומעקב. כך, אנו יכולים לחבר אתכם עם המועמדים המתאימים ביותר במספר קליקים, ולאתר עבורכם את המועמדים המתאימים, תוך סינון ומיון על פי קריטריונים מוסכמים.

זקוקים למומחים בגיוס?

מעוניינים להגדיל את אפקטיביות הגיוס? לשפר עלויות ויעילות בתחום של גיוס עובדים ולהנות ממתודולוגיות מוכחות וניסיון שאין שני לו?

אנו, במכון תימה, מספקים ללקוחותינו מענה כולל ואיכותי לאורך כל שלבי הגיוס. פתרונות הגיוס שלנו נתפרו במיוחד עבורכם, וכוללים מענה במספר עולמות תוכן: תהליכי השמה מקצה לקצה, גיוס בכירים בארץ ובחו"לTEMA CV-center- ניהול מרכזי גיוס וTEMA PRO- מומחי גיוס במיקור חוץ

על השירות

מכון תימה מציע שירותי ייעוץ ארגוני, אימון אישי למנהלים, סדנאות והכשרות בנושאים שונים. אנו עוסקים בליווי ארגונים בתהליכי שינוי, פיתוח מנהיגות ניהולית ומיקוד באפקטיביות של תהליכי העבודה בארגון ובצוות. הסדנאות מבית מכון תימה כוללות חיבור בין ידע לפרקטיקה- חשיפה לתיאוריה לצד התנסות ולמידה חווייתית דרך תרגול וסימולציות מעשיות.

הנושאים

להלן חלק הנושאים המטופלים בתחום הפיתוח הארגוני:

 • ניהול והנעת עובדים.

 • תהליכי תקשורת אפקטיביים בארגון ובצוות.

 • אימון מנהלים, ייעוץ וליווי אישי למנהלים.

 • תהליכי הערכת עובדים.

 • שיפור תהליכי שירות.

 • ייעוץ וליווי תהליכי קליטת עובדים.

 • ייעוץ וליווי תהליכי פרישה ופיטורי עובדים.

 • בנייה ופיתוח צוותים.

 • ניהול זמן.

מתעניינים?

מתעניינים בפיתוח ארגוני, קורסים וסדנאות?

צרו קשר

פיתוח ארגוני קורסים וסדנאות

מבחנים דיגיטליים

מבחנים חכמים דיגיטליים פרי פיתוחנו

במכון תימה, אנו מקדישים ומתמקדים בפיתוח מבחנים טכנולוגיים מתקדמים וחכמים שמתאימים לתהליכי אבחון וניתוח מיומנויות והתאמה של מועמדים לארגונים. עם עידוד החדשנות והפיתוח הטכנולוגי, אנו משתמשים בכלים מתקדמים כדי לספק ללקוחותינו את הפתרונות המתאימים ביותר לצרכיהם. בצוות שלנו מתמקדים בפיתוח מגוון רחב של מבחנים המכילים תהליכים מותאמים אישית, מאפשרים הצפנה ופיקוח מדויק על תהליכי האבחון והמידע, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של איכות ואמינות. באמצעות השילוב בין הידע של המומחים שלנו לבין הטכנולוגיות החדישות ביותר, אנו מאפשרים ללקוחותינו לקבל מידע מדויק ובזמן אודות המועמדים שלהם, תוך תמיכה בתהליכי קבלת ההחלטות עם מידע מדוייק ואמין.

למידע נוסף לחצו כאן

אנאלייזר - פרמידת מוטיבציות

מבחן הדגל שלנו, אנאלייזר הינה כלי אינטרנטי פשוט וקל לשימוש, המאפשר הבנה של המוטיבציות והכיוון התעסוקתי אליו הנבדק מתאים ושואף. הכלי הוקם לאחר מחקר מעמיק שבוצע על ידי צוות מומחים, פסיכולוגים, סטטיסטיקאים ויועצים ארגוניים. 

גלה את המאפיינים הייחודיים של התרבות הארגונית במקום עבודתך ואת המאפיינים של התפקידים אותם אתה מחפש:

 • מצא את המועמדים המתאימים ביותר

 • הקטן תחלופת עובדים ועזיבה בלתי רצויה

 • חסוך כסף רב על תהליכי אבחון יקרים

לאתר אנאלייזר לחצו כאן

ראיונות דיגיטליים מוקלטים

CvView -לראיין בכל זמן ובכל מקום ביעילות ובנוחות
במערכת ה- CV-VIEW תוכלו לראיין מועמדים בכל עת, במקום ובזמן שנוח להם
המערכת ניתנת להטמעה מהירה באתר שלכם או לחלופין ניתן לשלוח לינק למילוי הריאיון במחשב או בנייד - לאתר CvView לחצו כאן

בדיקת ממליצים On-Line

Review היא מערכת לתשאול ממליצים, המסייעת למנהלים, אנשי משאבי-אנוש ומגייסים לקבל החלטות נכונות בתהליכי גיוס וניוד עובדים.

מעסיקים קודמים, מנהלים, או עמיתים לעבודה, לוקחים חלק בתהליך מקצועי ומובנה של תשאול, הערכה ומשוב , ובכך מאפשרים חשיפה אמיתית לניסיונו ואיכויותיו של המועמד!

לאתר Review לחצו כאן

bottom of page