ייעוץ תעסוקתי למועמדים

קבוצת תימה מספקת מגוון שירותים לחברות וארגונים המחפשים השמות וכן למחפשי עבודה המעוניינים במציאת התפקיד המתאים לכישוריהם. שירות ייעוץ תעסוקתי הינו אחד מהשירותים אשר אנו מציעים במטרה לסייע למועמד המעוניין להתקדם או לשנות קריירה.
הכוון תעסוקתי יכול לסייע רבות למסיימי לימודים אשר מתלבטים בנוגע לתפקיד המתאים להם, כמו כן יכול הכוון תעסוקתי לסייע למועמדים המעוניינים לבצע הסבה מקצועית.
קיימים מקרים בהם ייעוץ תעסוקתי ניתן על ידי ארגון כבונוס לעובד. בכל המקרים שצוינו יוכל המועמד לגלות פרטים על אישיותו וכיוונו המקצועי, דבר שיקל עליו בהמשך צעדיו בקריירה.
אנו יודעים כיצד לעזור לאדם המתלבט בנוגע לכיוונו המקצועי ויכולים לייעץ ולכוון כך שהאדם יצליח להגיע אל רצונותיו התעסוקתיים האמיתיים ולגלות מה באמת מעוניין לעשות בחייו. במסגרת תהליך ייעוץ תעסוקתי המועמד יערוך פגישה עם פסיכולוג במטרה להכירו ואת אישיותו לעומק. בהמשך יערכו מבדקי אישיות ומבחנים במטרה לגלות נטיות מקצועיות שונות. עם תום שלבים אלה, ייפגש המועמד עם הפסיכולוג בשנית על מנת לנתח את ממצאי המבדקים השונים. בדרך זו ניתן לקבל תמונה מלאה על האופי של המועמד ולגלות כיצד יוכל להביא לכדי מיצוי הפוטנציאל שלו בתחומים תעסוקתיים שונים. הכוון תעסוקתי יכול לסייע לאדם לגלות מה צריך לעשות בחייו מבחינה מקצועית.
לאחר סיום תהליך ייעוץ תעסוקתי ימשיך איש מקצוע מטעמנו ללוות את המועמד במטרה לוודא שמיישם את כל שגילה על עצמו בתהליך הכוון תעסוקתי. איש מקצוע לדוגמא שמבין בתחומי עיצוב גרפי יכול לוודא כי פעולותיו של אדם מבחינה מקצועית מסייעות להביא אותו אל המטרה שלו.
תהליך הכוון תעסוקתי יכול לתרום רבות למועמדים שונים. התהליך מסייע למועמדים המחפשים את הכיוון התעסוקתי שלהם, מועמדים המעוניינים להתקדם במקום עבודתם או מועמדים המעוניינים במציאת תחום עיסוק חדש.
ייעוץ תעסוקתי יוכל לסייע לברר מה הן שאיפותיו המקצועיות וכיצד יוכל להשיג אותן. ייתכן כי במהלך התהליך יוכל האדם אף לגלות על עצמו כי מתאים לתחום אותו מעולם לא שקל.